• Fotograf lubny Szczecin

  Fotografia Ślubna

 • Fotografia lubna Szczecin

  Fotografia Ślubna - Szczecin

 • Fotograf lubny Police

  Fotografia Ślubna - Police

 • Fotograf na wesele

  Fotografia Ślubna

 • Dobry Fotograf lubny

  Fotografia Ślubna

 • Fotograf lubny opinie

  Fotografia Ślubna

 • Fotograf lubny cennik

  Fotograf Ślubny

 • Fotograf lubny

  Fotograf Ślubny i Weselny

Fotograf Ślubny

Fotografia Ślubna i Weselna - Fotograf Ślubny Szczecin

Logowanie

WYBIERZ JĘZYK

plbehrcsdaenetfifrdeelgaitlvnoptrorusrskslessvuk

  FOTOCAM - Szkoła fotografii,  to współpraca fachowców w dziedzinie fotografii i filmowania. Realizujemy wspólne projekty, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, organizujemy wspólne warsztaty, szkolenia, uczestniczymy we wspólnych projektach. Realizujemy reportaże dla innych firm. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami zapraszamy serdecznie do kontaktu. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami prosimy o wypełnienie formularza, lub kontakt telefoniczny: KONTAKT


  Jestem fotografem czynnym zawodowo, zdobyłem tytuł inżyniera elektroniki, a w chwili obecnej jestem także nauczycielem fotografiki w Szkole Branżowej I - stopnia.

Wykonuję foto-reportaże, zdjęcia portretowe i reklamowe. Od lat specjalizuję się w branży ślubno-weselnej . Jestem nauczycielem w zawodzie Fotografika, przygotowuję także młodzież do egzaminów zawodowych z fotografii. Obecnie realizuję awans na egzaminatora w tymże zawodzie.

Z branżą ślubną związany jestem już od lat dziewięćdziesiątych, od wielu więc lat filmuje i fotografuję, poszerzając stale swoją ofertę w tym zakresie.

Fotograf ŚlubnyFotograf Ślubny

Grzegorz Banderowicz

   Niejednokrotnie pełniłem rolę konferansjera podczas ważnych uroczystości dla Stowarzyszeń, Fundacji, WOŚP czy też podczas uroczystości weselnych.  Pasjonuje się wszelkim sprzętem i nowymi technologiami w branży foto-video-muzyka, korzystam z najnowszych technologii i rozwiązań w dziedzinie Foto-Video-Muzyka.

     Tytuł Mistrza Fotografii:

Grzegorz Banderowicz - Mistrz Fotografii


Zapraszam do współpracy !

Blue Flower